Raspored Utakmica, Pikado Savez Brodsko posavske Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Dollar4220140-06183-137433-342
2Prvi3620111-17173-149418-379
3Sharks3620120-08177-143420-354
4Palazzo302091-19150-172373-413
5Bijeli Miševi252072-011155-167380-403
6Come Back112030-215126-196326-459

................................................................................

Odgode

Nema kluba odgoda utakmice Dollar-Prvi, Utakmica je odgođena zbog smrtnog slućaja u obitelji, uz odobrenje IO ne uvodi se službena odgoda.

Dollar odgoda utakmice 4. kolo

Prvi odgoda utakmice 8. kolo igra se u ponedjeljak 17.12.2018

Nema kluba odgoda utakmice Come Back - Sharks 9 kolo, utakmica je odgođena zbog smrtnog slućaja u obitelji, uz odobrenje IO ne uvodi se službena odgoda

Come Back odgoda utakmice 11. kolo uz odobrenje IO odigrati će se u ponedjeljak 04.02.2019

Palazzo odgoda utakmice 14. kolo igra se u petak 22.02.2019

Prvi odgoda utakmice 18. kolo