Raspored Utakmica, Pikado Savez Brodsko posavske Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Cibona4216140-02194-62419-190
2Kum3716112-03150-108353-268
3Buxa3616120-04182-74403-212
4Waka Waka3516110-23170-88385-237
5Outsiders291691-06140-117332-298
6Martel161650-110104-153253-339
7Krkani131631-21087-172230-387
8Kraljice51611-01458-199189-427
9Felga31610-01572-184199-405

................................................................................

Odgode

Nema kluba odgoda utakmice Ekipa Waka Waka odgoda radi izolacije.

Nema kluba odgoda utakmice 26.01 - odgoda Outsiders

Nema kluba odgoda utakmice 09.02 - Kraljice odgoda

Buxa odgoda utakmice Odgoda za petak 04.03.