Raspored Utakmica, Pikado Savez Brodsko posavske Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Bijeli Miševi3913130-00165-43351-131
2Outsiders271281-12118-76277-199
3Prvi271290-03119-73268-189
4Buxa221361-24124-87286-211
5Waka Waka191352-0698-112236-255
6Kraljice81321-01063-146165-328
7SD Kristal81321-01066-143171-319
8Krkani31300-31069-142190-312

................................................................................

Odgode

Prvi odgoda utakmice 3 kolo igra se 4.11.2022

Prvi odgoda utakmice 13 kolo igra se 5.02.2023